درباره ما

آخرین اخبار

شرکت هرمز پژوهان در سال 1379 با هدف تامین و توزیع طیف گسترده ایی از محصولات و تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی-پزشکی در زمینه های بیوتکنولوژی و بیوشیمی، جهت رفع نیاز مراکز آزمایشگاهی، بیمارستان ها، دانشگاه‌ها و مراکز علمی- تحقیقاتی به کمک نیروی ماهر و افراد متخصص تاسیس گردید.

این شرکت در سال 1383 با پیوستن به کمپانی Bioactiva Diagnostica GmbH آلمان فصل تازه ایی از فعالیت های حرفه ای خود را در عرصه ارائه محصولات تشخیص طبی به آزمایشگاه های پزشکی و بیمارستان ها آغاز نمود. و هم اکنون به عنوان نماینده انحصاری محصولات QuantiFERON کمپانی Qiagen در ایران سعی دارد تا سهمی ولو اندک در کنترل و کاهش بیماری سل، به منظور ارتقا نظام سلامت جامعه داشته باشد. به علاوه این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکتهای، BIOMEDICA اتریش، ID LBiotech سوئد، Statens Serum Institut و BioPorto دانمارک فعالیت های خود را دنبال می نماید.

در حال حاضر شرکت هرمز پژوهان پیشرو در توزیع محصولات تشخیص طبی و تحقیقاتی در سراسر ایران از طریق دفاتر محلی و نمایندگان خود در شهرستانها می باشد و هم راستا با فعالیت های تجـاری خود، به منظور ارتقا سطح علمی جـامعه پزشکی کـشور به برگزاری سمینارها، دوره های آموزشی و معرفی جدیدترین محصولات موجود در بازارهای جهانی، در اقصی نقاط کشور  اقدام می نماید. این شرکت همواره تمامی تلاش خود را در راستای بهبود خدمات، ارائه جدیدترین محصولات و رضایتمندی مشتریان به کار می گیرد و برای تحقق این هدف ارزشمند از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.

 

خبرنامه