اخبار مرتبط

BIOPORTO

شرکت BioPorto Diagnostics A/S با هدف تولید دامنه وسیعی از فرآورده های تشخیص طبی در سال 1995 در شهر کپنهاگ دانمارک تاسیس گردید. این شرکت با بکارگیری نیروی های متخصص و کارآمد، پیشرو در تولید انواع تست های تشخیصی و آنتی بادی ها جهت تحقیقات آزمایشگاهی و مطالعات پزشکی می باشد. از جمله تست های تشخیص طبی این کمپانی بیومارکر NGAL جهت شناسایی آسیب های حاد کلیه می باشد که در بیش از 80 کشور جهان بفروش می رسد.
شرکت BioPorto از سال 2013 با هدف راهیابی به بازار های جهانی و توسعه صادرات اساس کار خود را مطالعه جهت گسترش تست NGAL قرار داد. به این ترتیب کاربرد NGAL از یک آنتی بادی مورد استفاده تنها در مطالعات پژوهشی، به استفاده فعلی آن، به عنوان بیومارکر خودکار در سیستم آزمایشگاهی بیمارستان ها با پاسخگویی در مدت زمان کمتر از 15 دقیقه تغییر یافت.
شرکت BioPorto مدعی ارائه بالاترین سطح کیفیت در تولید، فروش و پشتیبانی محصولات می باشد. کیفیت مطلوب و مطابقت با کلیه الزامات قانونی و جلب رضایت مشتریان اساس کار این کمپانی است. BioPorto همچنین متعهد به ارتقا و بهبود سیستم مدیریت کیفیت مطابق با دستورالعمل های IVD اروپا، مقررات تجهیزات پزشکی کانادا و ISO 13485 می باشد و در این راستا موفق به اخذ دو گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO 13485:2012 و ISO 13485:2003 از CMDCAS شده است.

خبرنامه